AKTUÁLNĚ / Krimi

Tři pády z výšky v Moravskoslezském kraji během čtyřiadvaceti hodin
Ilustrační foto. 
Autor / zdroj foto: ZZS Moravskoslezského kraje

Moravskoslezský kraj

Zdravotnická záchranná služba zasahovala v průběhu čtyřiadvaceti hodin u tří událostí, při nichž došlo k pádům z výšek. Od nedělního do pondělního večera vyjížděly posádky nejprve na Frýdecko-Místecku a poté dvakrát v Ostravě.

Půl hodiny po nedělní devatenácté hodině byli záchranáři volání do obce Bystřice k osmadvacetileté ženě po pádu ze žebříku, z výšky přibližně tří metrů. Utrpěla poranění hlavy a po ošetření byla přepravena do třinecké nemocnice.

Před šestou ráno zasahovaly v pondělí týmy ZZS MSK u dvaačtyřicetileté ženy v Ostravě. Postižená byla nalezena po pádu ze třetího patra domu bez známek života. Přivolaní policie zahájili nepřímou srdeční masáž, lékař však po svém příjezdu shledal, že zjištěná poranění jsou smrtelná a snaha o záchranu je marná.

V pondělí večer pak posádky záchranné služby zasahovaly u osmadvacetiletého muže, který spadl z balkónu ve druhém, patře, a to opět v Ostravě. Byla mu poskytnuta přednemocniční neodkladná péče a s podezřením na poranění páteře jej záchranáři předali na urgentním příjmu ve fakultní nemocnici.      

Autor / zdroj: Lukáš Humpl

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
hanakservis
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.