KAM NA VÝLET / Aquacentra, koupání a vodní hrátky

Popis: Krytý bazén v Brušperku.
Krytý bazén v Brušperku.
Autor / zdroj: bazenbrusperk.cz

Krytý bazén v Brušperku nabízí útulné a klidné prostředí. Zaplavou si tu děti i dospělí

BRUŠPERK

Brušperský krytý bazén nabízí návštěvníkům útulné prostředí. Disponuje velkým bazénem se třemi dráhami, dětským brouzdalištěm i vířivou vanou.

Velký bazén
Velký bazén je nejvýraznější částí krytého bazénu. Má tři plavecké dráhy v délce 25 metrů, k nimž plynule navazuje kruhový záliv s chrličem na jednom konci a dojezd tobogánu na konci druhém. Uprostřed je masážní lavice a vstupní schody do bazénu. Hloubka přechází z 1,3 metru u dojezdu tobogánu do 1,1 metru u kruhového zálivu. Teplota vody v bazénu je 30 °C. 

Dětské brouzdaliště
Dětské brouzdaliště je určeno pro děti do 6 let věku. Má dvě části - horní a dolní bazének. Bazénky jsou spojeny nerezovou skluzavkou. V dolním bazénku je umístěn vodní hřib. Teplota vody je 32 °C. Kapacita vodní plochy dětského brouzdaliště je 22 dětí. 

Vířivá vana
Vířivá vana má kapacitu 6 osob. Teplota vody se pohybuje v rozmezí 34 až 36 °C. 

Tobogán
Jednou z atrakcí brušperského bazénu je i tobogán, jehož celková délka je více než 50 metrů. Tobogánem při svižné jízdě projedete zhruba za 11 vteřin. 

Podrobnější informace najdete na webu bazenbrusperk.cz.

Autor / zdroj: -red-

DALŠÍ ČLÁNKY

Senioři dostanou od kraje další bezpečnostní hlásiče

Hlásiče požáru a detektory oxidu uhelnatého dostanou zdarma senioři nad 65 let. Kraj tak navazuje na zvyšování bezpečnosti starších občanů.

Hasiči vyprošťovali v pondělí večer až do noci Scanii s těžkým nákladem

Dvě jednotky profesionálních hasičů zasahovaly v pondělí večer více než čtyři hodiny ve Fryčovicích u nehody nákladního automobilu Scania, jehož návěs

Vítání občánků ve Frýdku opět od září

Společenský obřad vítání občánků, při kterém jsou novorozené děti s trvalým pobytem na území Frýdku-Místku vítány mezi občany města, se znovu uskutečn

DNES SE STALO

ŠKOLA18. září 1848

na českých gymnáziích byla zavedena čeština jako vyučovací jazyk.

DOPRAVA18. září 1897

Kancelář městských elektrických podniků (předchůdce dnešního Dopravního podniku hl. m. Prahy) zahájila provoz elektrické tramvaje.

ZAJÍMAVOSTI18. září 1994

ze Staroměstské náměstí v Praze odjel na kole na tříletou cestu kolem světa Vítězslav Dostál, první Čech, který takovou cestu vykonal.

POZVÁNKA OBRAZEM