SPORT

Prohra s Ústím odsoudila Frýdek-Místek k sestupu
Fotbal 21.5.2018

Frýdek-Místek vstoupil do utkání dobře, nedokázal však využít žádnou z několika šancí. Naopak, soupeř se dostal v úvodu druhého dějství do vedení. Poté sice reagoval srovnáním Tandir, v 90. minutě ale přiřkl výhru hostům Novotný.

Výhru Pardubic nad Třincem zařídil přesnou trefou Mužík
Fotbal 7.5.2018

Pardubický tým dokázal v souboji dvou celků s totožným bodovým ziskem porazit Třinec 1:0 a vylepšil si tak bilanci ve druhé nejvyšší soutěži. Výhru zařídila akce dvojice mladíků Solil - Mužík ve druhém poločasu.

Mistrem se druhý rok po sobě stali hráči Brna, Třinec bere stříbro
Hokej 23.4.2018

Pátý finálový duel na svou stranu získala Kometa Brno, tým z jihu Moravy zapsal čtvrtý finálový bod a stal se mistrem České republiky v ledním hokeji pro rok 2018. Oceláři Třinec berou budou zapsáni v historických kronikách na druhém místě.

Čtvrtý finálový zápas pro Kometu, Třinec  již nesmí prohrát
Hokej 20.4.2018

Čtvrtý finálový zápas pro Kometu, Třinec již nesmí prohrát

Oceláři ve čtvrtém utkání finálové série chtěli srovnat krok, v DRFG aréně se ale hráčům s drakem na hrudi nevedlo. Kometa na své konto zapsala třetí výhru, v nedělním pátém duelu tak bude moci zaútočit na titul.

Třinec je ve finále, Hradec obrat nedokonal
Hokej 8.4.2018

Ocelářská cesta letos zamířila do finále. Počtvrté v historii klubu se bude hrát pod Javorovým o titul. Potřetí v řadě semifinálový zápas Ocelářů s královéhradeckým Mountfieldem skončil v prodloužení, poprvé se radovali třinečtí hokejisté.

Hradečtí Pavlíci rozhodli o tom, že Hradec přežil klinickou smrt
Hokej 7.4.2018

Druhé prodloužení po sobě a podruhé vítězné pro Hradec. Východočeši sice už tradičně prohráli první třetinu, ale v prostřední části díky první přesilovkové trefě v sérii otočili. Ke konci utkání je ale dvakrát neuvěřitelně zachránilo štěstí.

Derby Třince s Frýdkem bez vítěze
Fotbal 4.4.2018

Okresní derby nepoznalo krále. Třinečtí dokázali uhrát bod, přestože hráli od 13. minuty bez vyloučeného Mateje Ižvolta. V deseti se nevzdali, dvakrát dokázali dorovnat frýdecko-místecký náskok a zaslouženě udrželi domácí neporazitelnost.

Mountfield vyhrál v prodloužení a série se přesouvá zpět do Hradce
Hokej 3.4.2018

První mečbol, který měli třinečtí hokejisté, zůstal nevyužit. Až 32 sekund před koncem prodloužení rozhodl o osudu utkání hradecký Smoleňák.

Oceláři mají po dalším výborném výkonu mečbol

Třinečtí do prvního semifinále hraného pod Javorovým vlítli jako velká voda a po šesti minutách vedli o tři góly.

Hradec se snažil do posledních chvil, Třinci však podlehl i podruhé
Hokej 31.3.2018

Hradec Králové oba domácí zápasy ztratil a nemá tak ani jistotu toho, že se hokej pod Bílou věž v této sezóně ještě vrátí. Slezanům v druhém duelu opět vyšel vstup do utkání, po dvaceti minutách vedli o dvě branky.

Fotbalisté Hradce rozstříleli Třinec
Fotbal 31.3.2018

Hradci náramně vyšel již samotný úvod pátečního utkání. Nejprve se hlavou trefil Pázler, druhou branku pak vstřelil skvěle hrající Adam Vlkanova. Hosté vykřesali naději, když snížil Juřena. Avšak ve druhé půli proměněný pokutový kop Pázlera, góly Fundy a Mikera znamenají nejvyšší výhru v letošním ročníku Fortuna národní ligy.

Východočeši v prvním semifinále nestačili Ocelářům
Hokej 30.3.2018

Oceláři se dostali do vedení hned ve druhé minutě a ve druhé třetině ho dokonce trojnásobně navýšili. Mountfield HK se až do třetí části prakticky k ničemu nedostal a ke zdramatizování utkání nepomohl ani první gól Radovana Pavlíka v play off v jeho kariéře.

Oceláři uhájili domácí led  proti Pardubicím a postupují do semifinále play off
Hokej 26.3.2018

Oceláři uhájili domácí led proti Pardubicím a postupují do semifinále play off

Třinečtí Oceláři dokázali na sto procent využít výhodu domácího ledu, vyhráli čtvrtý domácí zápas série a mohou se radovat z postupu do druhého kola vyřazovacích bodů. Hattrickem se blýskl Ondřej Kovařčík.

Dynamo roztavilo Oceláře 6:3 a těší se na zápas o všechno
Hokej 24.3.2018

I potřetí dokázali hokejisté Dynama naplno využít pekelné prostředí své haly, v šestém čtvrtfinálovém utkání přejeli Třinec 6:3. Nadšená Holaňova parta rozhodla o třetí výhře v sérii povedenou druhou třetinou, v níž vsítila tři branky.

Oceláři udolali Pardubice i ve třetím domácím zápase a mají mečbol
Hokej 22.3.2018

Třinečtí hokejisté získali pro sebe i třetí zápas, který se v sérii s pardubickým Dynamem hrál na ledě Werk areny a ujímají se tak vedení 3:2 na zápasy. Utkání skončilo stejným výsledkem, jaký je průběžný stav série.

Pardubice porazily Třinec a srovnaly sérii
Hokej 19.3.2018

Hokejisté Pardubic zvládli i čtvrtý zápas série s Třincem a do Slezska odcestují za stavu 2:2 na zápasy.