SPORT

Frýdek-Místek ztratil vedení a v domácím prostředí podlehl Ústí
Hokej 14.1.2018

Domácí začali skvěle, jelikož se v páté minutě prosadil David Kofroň. Ve druhé třetině ovšem hosté srovnali a do třetí dvacetiminutovky se šlo za stavu 1:1. V polovině třetí periody hosté vstřelili branku a otočili utkání, které si pojistili gólem do prázdné brány dvě minuty před koncem.

Třinec rozdrtil Boleslav
Hokej 13.1.2018

Třinečtí se pomalu rozjížděli, ale nakonec střetnutí s nepříjemnou a kvalitně hrající Boleslavi zvládli. Olympionik v brance Mladé Boleslavi, Brandon Maxwellov, dostal pět branek. Vítězný gól vstřelil Ondřej Kovařčík, Tomáš Linhart si připsal tři asistence.

Třinec doma porazil Chomutov
Hokej 6.1.2018

Oceláři v domácí premiéře v roce 2018 odčarovali již docela dlouhé prokletí Werk areny, kde nevyhráli za tři body sedmkrát v řadě. Novic ve třineckém dresu, host z Olomouce Roman Vlach, vstřelil dvě branky a výrazně se podílel na výhře Ocelářů v poměru 4:2.

Neproměněné šance stály Benátecké s Frýdkem body
Hokej 5.1.2018

Frýdek-Místek prohrál před tímto duelem pětkrát v řadě, a tak toužil šňůru přetrhnout. To se mu nakonec povedlo, avšak vítězství u Jizery to bylo velmi šťastné. Benátečtí vedli, avšak v době, kdy se zápas lámal, nedokázali proměnit ani ty nejvyloženější šance, a tak soupeř trestal.

Třinec veze ze Sparty všechny body
Hokej 4.1.2018

Do prvního utkání v novém roce vstoupili sparťané skvěle, ve 12. minutě vedli po brankách Tomáše Pavelky a Lukáše Klimka už 2:0. Oceláři ale dokázali ještě před první přestávkou srovnat a v druhé třetině zápas otočit.

Třinec  letos potřetí  zdolal Litvínov
Hokej 27.12.2017

Třinec letos potřetí zdolal Litvínov

Třinečtí Oceláři věnovali svým sympatizantům dodatečný vánoční dárek v podobě tří bodů. Na zimním stadionu Ivana Hlinky sice po úvodní části doháněli jednobrankové manko, ale zásluhou kompaktního výkonu všech formací překlopili ve třetí dvacetiminutovce skóre na svou stranu a v severočeské destinaci dokázali zvítězit poměrem 5:2.

Slavia po velkém obratu udolala Frýdek v nájezdech
Hokej 14.12.2017

Sešívaní vyrovnali ve třetí třetině z 1:4 na 4:4 a utkání nakonec dospělo až do samostatných nájezdů. V těch rozhodl o výhře domácích Marek Račuk a Slavia mohla slavit zisk dvou bodů.

Třinec veze do Švédska dvougólové vedení v sérii
Hokej 6.12.2017

Přestože Oceláři po dvou třetinách prohrávali se švédským týmem Brynäs IF o jednu branku, nakonec jsou díky výtečné závěrečné třetině dva zásahy před svým soupeřem.

Zubři poprvé v sezoně našli recept na Frýdek-Místek

Na pět utkání natáhli svou vítěznou šňůru hokejisté Přerova. Na domácím ledě se netradičně v úterý střetli s Frýdkem-Místkem, který dokázali porazit poprvé v aktuálním hracím ročníku.

SKI areál na Bílé si podmaní běžci i v roce 2018
Běh 4.12.2017

Ski areál Bílá není jen domovem lyžařů a snowboardistů, v sobotu 11. srpna 2018 bude opět patřit běžcům. V srdci Beskyd se již počtvrté uskuteční závod ze seriálu Běhej lesy. Závodníci se vydají na tratě dlouhé 11 a 19 km, na jejichž start je vyveze lanovka Zbojník.

Z ledu mistrovského Brna vezou Oceláři cenný bod
Hokej 4.12.2017

V duelu s lídrem tabulky Třinec po úvodní třetině prohrával o dvě branky. Hráči s drakem na hrudi se ale nevzdali a dotáhli duel do prodloužení. V něm trestné střílení neproměnil Martin Růžička, vteřinu před koncem tak rozhodl Indrák.

Frýdek-Místek se vrací na postupové příčky, doma udolal Litoměřice

Frýdek-Místek se utkal doma s Litoměřicemi konečně bodoval naplno. Zápas se povedl domácímu útočníkovi Danu Przybylovi, který byl u všeho důležitého. Připsal si dva přesné zásahy a jednu asistenci.

Třinec veze tři body z ledu mistra
Hokej 30.11.2017

Třinečtí hokejisté druhou polovinu základní části odstartovali na ledě aktuálních extraligových šampionů z Brna. Sice většinu utkání dotahovali ztrátu, ovšem díky poctivému a disciplinovanému výkonu nakonec vezou zpod hradu Špilberk výhru poměrem 3:2.

Třinec přetlačil Chomutov pět ku třem
Hokej 22.11.2017

Oceláři od začátku střetnutí diktovali tempo hry a nakonec dokráčeli k triumfu poměrem 5:3. Dvěma góly se připomenul Martin Růžička, po jedné trefě přidali Daniel Rákos, Zbyněk Irgl a Tomáš Marcinko.

Sparťané po dlouhé době získali tři body, odnesl to Třinec
Hokej 20.11.2017

Dlouhých sedm zápasů čekali sparťané na výhru za tři body, v neděli se ale dočkali, když na domácím ledě před více než 12 tisíci fanoušky porazili Třinec 2:1.

Oceláři jsou mezi nejlepší evropskou osmičkou
Hokej 8.11.2017

Odvetné utkání letošního osmifinále hokejové Ligy mistrů přineslo historicky postup Ocelářů do čtvrtfinále. Svěřenci trenérské dvojice Varaďa-Zadina zdolali švédský tým poměrem 2:1.