SPORT

Frýdek udolal Třebíč až v prodloužení
Hokej 14.12.2018

Frýdek-Místek získal dva body za výhru v prodloužení, když rozhodla jeho přesilovka v nastaveném čase. Christov nabil na modrou čáru Lukáši Kovářovi a ten svou tvrdou ranou překonal Vejmelku.

Ústí dokázalo obrátit utkání s Frýdkem-Místkem
Hokej 10.12.2018

Severočeši prohrávali sice již o dvě branky, ale díky dvěma brankám Jana Havla a premiérové trefě Jakuba Mušky v dresu Slovanu si připisuje Slovan dva body za výhru v prodloužení.

Boleslav podlehla lídrovi z Třince

Domácí ještě do 58. minuty drželi poměrně slušnou naději na dobrý výsledek, prohrávali pouze o gól. Ale poté se pokusili zariskovat a zkusili hru bez brankáře, která jim tak úplně nevyšla.

Hradec porazil lídra z Třince
Hokej 5.12.2018

Mountfield si po souboji s Vítkovicemi připsal skalp druhého protivníka ze Slezska, Oceláře přehrál 4:2. Hradec se tak znovu vyhoupl na druhé místo extraligy.

Oceláři dál rozdávají hokejovou radost, odnesly to Pardubice
Hokej 30.11.2018

Třinečtí hokejisté vyhráli podeváté za sebou, neztratili ani jeden listopadový zápas. Pardubice porazili s loňskou sezónou na svém ledě již pošesté v řadě.

Frýdek-Místek doma rozstřílel Prostějov
Hokej 29.11.2018

Již v první třetině se Slezané ujali čtyřbrankového vedení. Nakonec domácí dali sedm branek a Vít Christov vstřelil hattrick.

Vítězná série Frýdku pokračuje, ani Nové Veselí body nezískalo
Házená 29.11.2018

Pepino SKP Frýdek-Místek se veze na vítězné vlně. V televizním utkání vyhráli ve 12. kole extraligy nad Novým Veselím 23:19 a čtvrté extraligové vítězství v řadě vyneslo domácí již na 5. místo v tabulce.

Frýdek-Místek zdolal Přerov, rozhodly dva góly během jedné minuty
Hokej 25.11.2018

Frýdek-Místek před domácím publikem porazil Přerov 3:1. K vítězství nakročili Slezané už v první třetině, kdy se trefili během jedné minuty Motloch a Novotný. V prostřední části sice Přerov snížil, ale srovnat se mu už nepovedlo.

Derby tentokrát jasně pro Třinec
Hokej 24.11.2018

Třinec svému soupeři z Ostravy v derby nepovolil ani jeden gól, naopak tři vstřelil a bere plný počet bodů. Ústředními postavami třinecké výhry byli Ethan Werek, který dvě branky vstřelil a na jednu přihrál a Šimon Hrubec pak vychytal své třetí čisté konto sezony.

Oceláři opět vítězně, v těžkém utkání porazili Mountfield HK
Hokej 21.11.2018

Třinečtí se dostali brzo do vedení po gólu Doudery, v první třetině ještě vyrovnal Dragoun. Na branku Ondřeje Kovařčíka ze druhé části hry už Hradečtí odpověď nenašli. Třinec tak zvítězil i pošesté v řadě.

Vyrovnaný duel Třince se Zlínem rozhodl nájezd Kuldy
Hokej 29.10.2018

Oceláři o sváteční neděli na svém ledě hostili zlínské Berany. Utkání bylo velmi vyrovnané, v šedesáti pěti minutách hry padly jen dvě branky. O vítězi nakonec rozhodly samostatné nájezdy, ve kterých byli úspěšnější Berani.

V úporném zápase s Boleslaví vybojoval Třinec důležité tři body
Hokej 27.10.2018

Těžký zápas s cennými třemi body na konci odehráli Oceláři s Mladou Boleslaví na zakončení první čtvrtiny extraligy.

Karlovy Vary doma podlehly Třinci
Hokej 22.9.2018

Na první gól zápasu si museli diváci počkat takřka půl hodiny herního času, kdy i přes zajímavou aktivitu Energie otevřeli skóre hosté. Na Karlovarské se nalepila smůla při zakončení, což v kombinaci s dobře takticky hrajícími Oceláři poslalo po domácí prohře 0:2 všechny body do Slezska.

Beskydskou sedmičku 2018 ovládl její rekordman
Sport 2.9.2018

Devátý extrémní přechod Beskyd máme úspěšně za sebou. Absolutními vítězi se stala dvojice Stanislav Najvert – Jan Zemaník, která 95 kilometrů dlouho trať zvládla ve skvělém čase 12:02:39.

V derby lepší Vítkovice, Třinec zůstal poslední
Fotbal 30.8.2018

Třinecká série v derby utkání s Vítkovicemi vydržela deset let. Nyní na ostravském stadionu slavili domácí fotbalisté. Třinci nepomohl k bodu ani úvodní gól Ondřeje Kušníra a tak reprezentační přestávku stráví na posledním místě.

Vsetínští hokejisté testují svou výkonnost ve frýdecké sportovní ambulanci
Sport 20.8.2018

Hokejisté, fotbalisté, plavci, lyžaři, cyklisté, atleti i tanečníci, kteří potřebují vystavit lékařský posudek pro sportovní činnost, navštěvují ambulanci tělovýchovného lékařství ve frýdecko-místecké nemocnici. S blížícím se začátkem školního roku a novou sezónou jich opět přibude.