SPORT

Extrémně napínavý čtvrtý finálový zápas berou pro sebe Tygři
Hokej 24.4.2019

Utkání bylo velmi vyrovnané, hosté ještě pár desítek sekund před třetí sirénou vedli, ale zápas do prodloužení posunul Cienciala. V nastavení byly k vidění dvě přesilovky, ale nakonec rozhodnutí přišlo z nenápadné akce.

Třinec doma porazil Liberec a ujal se ve finále vedení
Hokej 23.4.2019

Třinečtí hokejisté využili v prvním finálovém utkání hraném na ledě Werk areny výhody domácího kluziště a porazili Liberec 4:1.

Velikonoční tři body Jihlavy proti Třinci vyšlehal Klobása
Fotbal 23.4.2019

Jihlava porazila Třinec stejně jako na podzim 2:1, udržela si stoprocentní jarní domácí bilanci a navýšila náskok na 3. příčku již na osm bodů.

Třinec vyhrál úvodní zápas v Liberci a ve finále se ujal vedení
Hokej 19.4.2019

Finálový souboj o Masarykův pohár se naplno rozhořel, úvodní bitvu hostila liberecká Home Credit Aréna. Oceláři dokázali zaskočit domácí Bílé Tygry a uzmout první vítězství na svou stranu.

Třinec bude druhý rok po sobě bojovat o zlato, Plzeň zůstala krok od finále
Hokej 16.4.2019

Již počtrnácté v historii české hokejové extraligy se stalo, aby tým prohrál úvodní dva zápasy série na čtyři vítězství hrané na domácím ledě. Poprvé v historii se však stalo, aby tento tým nakonec sérii otočil a postoupil dál.

Infarktový zápas pro Oceláře
Hokej 12.4.2019

Až v devátém utkání mezi Třincem a Plzní v této sezóně bylo zlomeno pravidlo, podle kterého vyhrávali vždy hostující hokejisté.

I osmý letošní duel Plzně s Třincem patří hostům
Hokej 9.4.2019

Třinec zvládl také druhé utkání semifinále na ledě plzeňské Škody. Díky druhé třetině dokázal zvítězit 4:3 a srovnal stav série na 2:2.

Plzeň doma prohrála, Třinec snížil stav série
Hokej 8.4.2019

Semifinálová série se přesunula na západ České republiky, po dvou zápasech ve Slezsku přivítali indiáni třinecké Oceláře v Home Monitoring Aréně. Hosté rozhodli o své výhře v závěru a snížili stav série na 1:2.

Oceláři postoupili do semifinále, Vítkovice opět prohrály
Hokej 26.3.2019

Čtyři derby zápasy = čtyři výhry Ocelářů. Hráči s drakem na prsou zvládli také druhý venkovní duel a do semifinále postoupili nejkratší možnou cestou.

Gól Vítkovic přišel pozdě, Třinec urval mečbol série
Hokej 25.3.2019

Ani plná hala, ani domácí led jim nepomohl k vytouženému cíli. Vítkovičtí hokejisté navzdory aktivnímu přístupu ke třetímu utkání doplatili na nízkou střeleckou produktivitu.

Pardubice rozstřílely Třinec
Fotbal 10.3.2019

Ani v pátém zápase v řadě nedokázali třinečtí fotbalisté vstřelit v Pardubicích gól. Nevydařený výkon hostů využili domácí jak nejlépe mohli a zvítězili zcela zaslouženě 4:0.

Třinec počtvrté porazil Pardubice
Hokej 2.3.2019

Domácí sice otevřeli skóre již po deseti vteřinách, hráči s drakem na prsou ale čtyřmi brankami otočili duel na svou stranu a třemi body se posunuli na třetí příčku.

O výhře Frýdku-Místku v Benátkách rozhodla třetí třetina
Hokej 12.2.2019

Dlouho se hrálo vyrovnané utkání, o výhře hostí pak rozhodla až závěrečná desetiminutovka, kdy Rysové potrestali chyby mladého benáteckého týmu a hned čtyřmi góly zajistili svou výhru. Přesto však Benátky zaslouží pochvalu za bojovnost, konečný výsledek je snad až příliš krutý.

Frýdek hladce přehrál Litoměřice
Hokej 27.1.2019

V první třetině se zdálo, že nepadne ani jedna branka. Nakonec padly dvě z domácích hokejek. Druhá třetina byla velmi pestrá a rozhodla o zbytku utkání.

Vrchol v nedohlednu. LH24 začala za vydatného sněžení
Sport 26.1.2019

S úderem desáté hodiny vyrazila tisícovka závodníků z areálu Na Pile v Ostravici vstříc prvnímu výšlapu na královnu Moravskoslezských Beskyd. Osmý ročník RENAULT KILPI 24 HODIN NA LYSÉ HOŘE (LH24) odstartoval.

Třinec veze všechny body z Chomutova
Hokej 25.1.2019

Hráči s drakem na prsou již v po pěti minutách vedli o dvě branky, toto vedení ještě do konce utkání zdvojnásobili. Dvakrát se trefil Jiří Polanský, Šimon Hrubec vychytal čtvrté čisté konto v sezoně.