AKTUÁLNĚ / Společnost

Frýdek-Místek hledá nominanty na cenu města za rok 2022
Cenu města za rok 2021 převzaly dámy Jana Stanovská z Oblastního spolku Českého červeného kříže (po pravici primátora Petra Korče) a dlouholetá kronikářka Skalice paní Věra Pánková (s kyticí v červeném). 
Autor / zdroj foto: archív města

Frýdek-Místek

Kdo by si zasloužil Cenu statutárního města Frýdku-Místku? Radnice přijímá tipy na kandidáty na získání prestižního ocenění za rok 2022.

Cenu mohou získat osobnosti významně činné v oblastech vědecká činnost, výtvarné umění a architektura, hudba, literární činnost, dramatické umění, sport, výchova a vzdělávání a záchrana lidských životů.

Jste-li občanem Frýdku-Místku a máte-li tip na osobnost, která by ocenění měla obdržet, zašlete jej do 31. 12. na e-mail: podatelna@frydekmistek.cz Návrh musí obsahovat iniciály nominovaného – jméno, příjmení a bydliště. Navrhovatel by měl připojit své jméno, příjmení, adresu bydliště a také důvod nominace.

O udělení Ceny statutárního města Frýdku-Místku za rok 2022 rozhodne zastupitelstvo města na jednom ze zasedání v roce 2023. Cenu obdrží nejvýše tři osobnosti z nominovaných. Slavnostní předání se uskuteční na frýdeckém zámku v roce 2023.

Autor / zdroj: -cra-

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
hanakservis
elektrikariostrava.cz
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.