KULTURA / Hudba

Support Lesbiens představují singl Sins a slibují nové album
 
Autor / zdroj foto: VIS - A - VIS Production

Kapela Support Lesbiens vydává po téměř dvou letech novinku Sins, která je zároveň předzvěstí zbrusu nového alba. To by Supporti rádi představili svým fanouškům už koncem tohoto roku. Během léta je tedy, kromě koncertů a společného času v dodávce, čeká zkušebna, studio a mnoho hodin nahrávání.

"Píseň Sins symbolizuje hudbou i novým videoklipem vniťřní boj, který se odehrává v každém z nás. Vyjádřuje přijetí sebe sama, odpuštění a akceptování naších vlastních chyb. S kapelou následujeme naši vizi v originálním zvuku i sdělení obsahu v novém stylu, který je organický a moderní. Já to vnímám tak, že nový singl “Sins” je místo, kde se potkávají všechny osobnosti kapely a jejich zkušenosti, které se snažíme promítnout do svého sdělení...," říká ke skladbě frontman kapely a zároveň spoluautor songu Dušan Marko.

Ten se zároveň poprvé chopil kamery a spolu s talentovaným režisérem Ondrou Matajem natočili velmi povedený videoklip, který měl svou premiéru poslední školní den, tedy 30.6.

"Píseň metaforicky ztvárnila vynikající Nikol Fryšová, tanečnice, jogínka, učitelka a herečka, kterou můžete vidět ve famózní Cirk La Putyka a v jiných skvělých projektech v Praze. Myslím, že se mají fanoušci na co těšit, já osobně jsem moc spokojený," dodává Dušan.

Více informací získáte na www.supportlesbiens.cz a na sociálních sítích.

Autor / zdroj: Zdena Selingerová


Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
hanakservis
elektrikariostrava.cz
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.