Zpravodajství / ARCHÍV

Při noční nehodě u Bašky museli hasiči použít hydraulický rozpínák
Jednoho zraněného si vyžádala v pondělí noční nehoda v obci Baška na Frýdecko-Místecku.
Při požáru domu ve frýdecko-místecké části Bahno zemřel člověk
Tři hasičské jednotky a tým zdravotnické záchranné služby zasahovali ve čtvrtek odpoledne u tragického požáru v rodinném domě ve Frýdku-Místku.
Jsem rád, že jsem se domluvil na další spolupráci. Ve Frýdku jsem spokojený, říká Slavomír Mlotek
Základní část Chance extraligy má před sebou poslední kolo. Tým Pepino SKP Frýdek-Místek stále nemá jistotu účasti v play off. Jeden z nejzkušenějších hráčů našeho výběru Slavomír Mlotek v rozhovoru poodhaluje, co očekává od nadcházejícího utkání v Jičíně. Mluví také o tom, s jakým umístěním by byl spokojený nebo proč během zimy prodloužil smlouvu s klubem.
Přijímací řízení na SŠ: školy praskají ve švech. Druhé kolo vypíše minimum škol
Na střední školy míří jeden z nejsilnějších ročníků posledních let. Základní školy letos opustí o 107 tisíc deváťáků. Tisíce dětí se na vysněnou školu letos nedostanou.
Dva zranění při střetu na sjezdovce v Beskydech
Týmy zdravotnické záchranné a horské služby zasahovaly ve středu 8. března po poledni u vážné kolize na sjezdovce. Několik minut po dvanácté hodině převzali operátoři prvotní informaci o střetu a zranění dvou lyžařů ve ski areálu Bílá.
Hokejista David Pastrňák je Sportovcem roku Moravskoslezského kraje
Moravskoslezský kraj se může pochlubit řadou zvučných jmen ze sportovního světa. Každoročně proto uděluje ocenění Sportovec Moravskoslezského kraje. Titul Sportovec roku letos získal jeden z nejlepších útočníků NHL David Pastrňák, do síně slávy byl uveden nejlepší střelec světa roku 2003 Martin Tenk.
Sdílená kola jsou ve Frýdku-Místku opět k dispozici
Obyvatelé Frýdku-Místku mohou opět využívat sdílená kola. Společnost Nextbike, která je s podporou města provozuje, navýšila jejich počet ze 170 na 200 ks.
Sáčky nebo pet láhve? Do biokontejneru rozhodně ne
Hnědý kontejner ve škále další barevných popelnic na tříděný odpad už není pro obyvatele Frýdku-Místku žádnou neznámou. Ne vždy ale lidé správně vyhodnotí, co do kontejneru na bioodpad patří, a co ne.
Zapoj F-M: Vítězným místem k proměně je nároží na třídě TGM
Občané Frýdku-Místku si zvolili další místo k proměně. V anketě 2. ročníku participativního projektu ZAPOJ F-M nejvyšší počet hlasujících zvolil nároží u kruhové křižovatky na třídě TGM ve Frýdku.
Silnice v Moravskoslezském kraji letos spolknou jednu a čtvrt miliardy korun
Moravskoslezský kraj v tomto roce investuje do silnic II. a III. tříd 1,25 miliardy korun. Letošní investice je historicky nejvyšší, přesto nebude stačit na opravy všech silnic, které by rekonstrukci potřebovaly.
2 3 4 5 6 7 >

Reklama

Aktivní Dítě

Dnes se stalo

Doprava

28. listopadu 1908

se stala u Pardubic první autobusová havarie v Českých zemích.

Historie

28. listopadu 1695

byl v Plzni popraven Jan Sladký Kozina, vůdce rebelů při Chodském povstání.

Objevy

28. listopadu 1520

proplul Ferdinand Magellan průlivem z Atlantiku do Pacifiku, který se dnes jmenuje po něm - Magellanův průliv..

Předpověď počasí

Dlouhodobá předpověď počasí